Zarządzanie

 • Koło Naukowe Biznesu Chemicznego

  Profilem działania koła jest nie tylko chemia, ale również biznes. To oznacza, że poza pogłębianiem umiejętności teoretycznych i praktycznych z zakresu tej dziedziny nauki, zagłębiają również jej ekonomiczne tajniki. Koło działa w zakresie zastosowania nauk przyrodniczych w biznesie, działalności dydaktycznej z zakresu Chemii, Ekonomii oraz Zarządzania

 • Koło Naukowe Integra

  Zgodnie z naszymi wartościami, aktywnie tworzymy środowisko rozwoju dla naszych Członków i Gości.

  Organizujemy wydarzenia, które prowadzą zaproszeni prelegenci, doświadczeni w swoich dziedzinach. Są to warsztaty śmiechu, kreatywności, wdzięczności, żonglowania, grywalizacji, szydełkowania i wiele innych. Zapraszamy do współpracy firmy przeprowadzające szkolenia potwierdzane certyfikatami.

  Działamy też wolontariacko.

  Regularnie odbywają się spotkania Koła, na których tworzymy atmosferę umożliwiającą naszym członkom dzielenie się swoimi pasjami. Jeśli tańczysz, śpiewasz, tworzysz plastycznie, tresujesz psy, jeździsz konno, jesteś aktorem, grasz na instrumencie, wyszywasz lub robisz cokolwiek innego, w co wkładasz serce – w Integrze razem stworzymy przestrzeń, byś mógł/mogła tę pasję rozwijać i się nią dzielić z innymi. Dzięki temu wszyscy uczymy się od siebie. Nie ma nieuzdolnionych ludzi, są tylko tacy, którzy o swoich zdolnościach jeszcze nie wiedzą!

  Po godzinach zajmujemy się również integracją społeczności naszej Uczelni.

  Słowem – każda jedna osoba to dla nas niepowtarzalny kolor, który razem z innymi kreuje wyjątkowy obraz Integry.

 • Koło Naukowe Młodego Menadżera

  Głównymi założeniami koła są między innymi rozwój studentów w zakresie ekonomii, zasady prowadzenia własnej działalności gospodarczej, jak i profesjonalne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Członkowie koła aktywnie działają na rzecz pomocy charytatywnej. W kwietniu 2017 roku byli współorganizatorami akcji Pomóżmy Kubusiowi odzyskać mamę.

 • Koło Naukowe Zarządzania i Inżynierii Produkcji

  Studenckie Koło Naukowe zostało powołane w celu poszerzania umiejętności społecznych i promowania wiedzy technicznej niezbędnych w przyszłym życiu zawodowym inżyniera. Realizuje to poprzez organizowanie warsztatów, konferencji naukowych, przedstawianie własnych prezentacji, prowadzenie badań naukowych.

 • Koło Naukowe zwinnego zarządzania projektami IT "Agile It"

  Kolo ma na celu rozpowszechnienie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych z zakresu metodyk zarządzania zwinnego, a także prowadzenie działań badawczych z zakresu kierowania projektami IT i dziedzin pokrewnych. Członkowie Koła współpracują z osobami i instytucjami w zakresie analizowania informacji dotyczących realizacji projektów. Organizują wykłady, seminaria naukowe, konferencje, sympozja, odczyty.

 • Studenckie Koło Naukowe Strateg

  Koło Naukowe Strateg funkcjonuje w ramach struktur Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Organizacja działa aktywnie od 1996 roku i realizuje projekty, których nadrzędnym celem jest promowanie przedsiębiorczości wśród mieszkańców Trójmiasta oraz wspieranie działań proekologicznych.
  Poprzez realizowane projekty, Koło Naukowe Strateg daje ogromne możliwości rozwoju. W dążeniu do realizacji celów organizacji, uczymy się planowania projektów, pracy w grupie oraz monitorowania postępu działań. Takie doświadczenia pozwolą wejść na rynek pracy z olbrzymim zapasem praktycznej wiedzy już na starcie swojej kariery. Chcemy edukować się zarówno w zakresie pracy w grupie jak i samodzielnego działania przy tworzeniu projektów, dzięki czemu uzyskujemy szeroki wachlarz możliwości do rozwoju własnych umiejętności.
  W ostatnich latach nasze działania zostały wielokrotnie docenione, m.in. w konkursie Czerwonej Róży na najlepsze koło naukowe na Pomorzu, gdzie zajęliśmy I miejsce (2012). Naszym największym sukcesem jest zdobycie 10 razy z rzędu tytułu Mistrza Polski w konkursie organizacji studenckich SIFE (aktualnie Enactus). Zwycięstwa te pozwoliły nam na reprezentowanie Polski podczas światowych finałów, odbywających się corocznie w przeróżnych zakątkach świata. W 2008 roku w Singapurze oraz w 2011 w Los Angeles, sukces ten powtórzyliśmy w 2014 roku na Finale Światowym w Pekinie.