Okrętownictwo

 • Koło Naukowe "Synertech"

  Jesteśmy organizacją studencka powstałą w roku 2013, naszym głównym celem jest zwiększenie aktywności studentów na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa.
  Każdy student mający ciekawy pomysł na projekt może zgłaszać się do naszego koła, a my pomożemy mu w organizacji. Poza tym zajmujemy się organizacją szkoleń studenckich i seminariów naukowych prowadzonych przez studentów.

 • Koło Studentów Techniki Okrętowej "KORAB"

  KORAB jest organizacją, w której każdy student zainteresowany kulturą morską może znaleźć coś dla siebie i rozwijać swoje pasje, a przez to przyczyniać się do rozwoju życia naukowego naszej uczelni. Jako środowisko ściśle związane z branżą morską swoje zainteresowania kierujemy w stronę jednostek pływających. Mamy na koncie wiele sukcesów związanych z ich konstruowaniem, dzięki czemu jesteśmy powszechnie uznawani za ścisłą czołówkę europejskich projektantów.

 • Naukowe Koło "Seanovation"

  Koło zajmuje się szerokimi badaniami w kierunku olejów silnikowych, smarowych oraz alternatywnych paliw oraz badaniem wpływu, dodatku gazu Browna do paliwa na emisję szkodliwych tlenków do atmosfery.

 • Naukowe Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich

  Koło zajmuje się rozwiązywaniem problemów techniczno-eksploatacyjnych jednostek pływających w aspekcie wyposażenia w urządzenia podległe elektrykowi okrętowemu.