Marketing

 • Europejskie Forum Integracji

  Działania opierają się m.in. o: Organizowanie i uczestniczenie w konferencjach i seminariach naukowych, również wyjazdowych; Organizowanie i uczestniczenie w wycieczkach jedno- i kilkudniowych do przedsiębiorstw zajmujących się organizacją i zarządzaniem transportem miejskim, jak również do producentów pojazdów wykorzystywanych w transporcie publicznym (np. Solaris, PESA), ale także polegających na zwiedzaniu istotnych węzłów transportowo-logistycznych jak porty morskie i lotnicze; Aktywne uczestnictwo w imprezach i wydarzeniach promujących Wydział Ekonomiczny oraz Uniwersytet Gdański, takich jak Bałtycki Festiwal Ekonomiczny i podobne.

 • KN Brevi manu

  Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Zarządzania Brevi manu istnieje od 2007 r. i działa przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Jego nazwa wywodzi się od łacińskich słów, oznaczających załatwienie sprawy natychmiast, bez formalności, „od ręki”. Opiekunem naukowym koła jest dr Magdalena Żemojtel-Piotrowska, a od października 2015 roku funkcję prezes koła pełni Maja Czerwińska. Brevi manu skupia studentów różnych kierunków, którzy chcą rozwijać zainteresowania oraz zdobywać wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowania psychologii w życiu zawodowym i osobistym.

 • Koło Naukowe Elektronicznego Biznesu

  Koło Naukowe Elektronicznego Biznesu to grupa studentów i absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego, którzy chcą rozwijać się w szeroko pojętej dziedzinie e-biznesu. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy widzą w studiach coś więcej niż zdobywanie tytułów. Zajmujemy się wieloma dziedzinami, takimi jak SEO, marketing internetowy i e-commerce. Dzięki współpracy z trójmiejskimi przedsiębiorcami mamy szansę realizować swoje pasje oraz zwiększać indywidualną konkurencyjność na rynku pracy. Wspólnie organizujemy warsztaty, konferencje i szkolenia.

 • Koło Naukowe Innovative Ways Group

  Innovative Ways Group to organizacja studencka, która powstała pod skrzydłami specjalności "Innowacyjność w gospodarce" na wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Dzięki współpracy z Parkiem Naukowo- Technologicznym w Gdyni, studenci zdobywają praktyczne doświadczenie oraz biorą udział w różnego rodzaju projektach. Koło Naukowe przy wsparciu pracowników Wydziału Ekonomicznego zajmuje się przede wszystkim: badaniami marketingowymi, analizą rynków, analizami statystycznymi, finansowniem projektów i funduszy UE, organizowniem wydarzeń, eventów, warsztatów oraz szkoleń.