IT

 • Infobroker Systemowy

  Za cel stawia sobie rozwijanie zainteresowań z zakresu najnowocześniejszych technik i technologii informacyjnych, pozwalających humaniście czynnie uczestniczyć w pracach projektowych współczesnych organizacji.
  Działalność Koła obejmuje:
  -spotkania naukowe,
  -działania poznawcze,
  -przygotowanie do praktycznego uczestnictwa w tworzeniu wiedzy jako rynkowego produktu,
  -kształtowanie umiejętności sprzedawania wiedzy jak to czynią najnowocześniejsze organizacje.

 • Koło Naukowe "Kuźnia"

  Kuźnia to koło naukowe zajmujące się szerzeniem wiedzy z dziedziny dobrych praktyk programowania oraz zarządzania projektami IT. Kuźnia realizuje swoje zadania poprzez organizowanie cyklicznych spotkań "Ponad Program" ze specjalistami ze środowisk zarówno akademickich jak i biznesowych oraz organizowania studenckich zespołów, które biorą udział w konkursach programistycznych.

 • Koło Naukowe HashCode

  Koło Naukowe “HashCode” skupia osoby zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy z zakresu metod i języków programowania, narzędzi programistycznych. Członkowie Koła są zafascynowani najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

 • Koło Naukowe Informatyki L!der

  Koło Naukowe Informatyki Lider prężnie funkcjonuje od 2014 roku przy Wydziale Zarządzania UG. Tworzą je ambitni studenci, których fascynują nowe technologie, ich aspekty biznesowe oraz szeroko pojmowany świat IT. Zainicjowane przez grupę pełnych zapału do pracy studentów, powstało aby ułatwić studentom start w konkursie Microsoft Imagine Cup, od dłuższego czasu zajmuje się nie tylko tym, a również organizacją i promocją konferencji oraz warsztatów informatycznych. Oprócz tego Koło wspiera inne organizacje i wydarzenia studenckie od strony technicznej jak i organizacyjnej.

 • Naukowe Koło „HMI” Human Machine Interface

  Członkowie koła zajmują się poszerzaniem informacji na temat sterowników PLC i ich języków programowania, paneli operatorskich HMI co jest związane ze sterowaniem procesów produkcyjnych. Poza tym dobrze się przy tym bawimy odkrywając co chwilę nowe technologie. Zajrzyj do nas jeśli masz ochotę : https://www.facebook.com/Koło-Naukowe-HMI-1983523395219225/

 • WSB CODE & StartUp

  Koło powstało, aby poszerzać wiedzę i umiejętności studentów w zakresie wiedzy programistycznej, informatycznej oraz biznesowej - starupowej m.in. poprzez rozwijanie współpracy z przedsiębiorstwami branży IT, a także z trójmiejskimi instytucjami zajmujacymi się tematyką startup oraz trójmiejskimi startupami.